TVNET


 • 2017. gada frizūru tops: zēngalviņas, jaunās blondīnes, rudās krāsas uzvara
  TVNET Jaunākās ziņas
  Jau tūlīt mēs māsim atā 2017. gadam, tāpēc atskatīsimies, ar ko šis gads bijis interesants un īpašs! Šoreiz stāsts par frizūrām, matu krāsām un matu sakārtojumiem.

 • Ziemassvētku dāvanās visbiežāk sūta gardumus
  TVNET Jaunākās ziņas
  Ārzemēs dzīvojošajiem latviešiem Ziemamassvētku dāvanās visbiežāk sūta tādus Latvijas gardumus kā rupjmaizi, balzamu vai piparkūku mīklu. Arī Latvijā dzīvojošie no saviem mīļajiem ārzemēs visbiežāk saņem šo zemju našķus svētku galdam.

 • 7 veidi, kā dažādot ikdienas kafijas garšu!
  TVNET Jaunākās ziņas
  Iestājoties vēsākam un tumšākam laikam, arvien biežāk rodas vēlme uzmundrināt sevi ar karsto dzērienu.

 • Zinātnieki skaidro mālu rašanos uz Marsa
  TVNET Jaunākās ziņas
  Brauna universitātes zinātnieki ir izvirzījuši jaunu hipotēzi par to, kā uz Marsa ir veidojušies filosilikāti jeb māli. Ja šī teorija apstiprinātos, sarkanās planētas vēsturi nāktos pilnībā pārrakstīt. Zinātnieki cer, ka nākamā mobilā laboratorija jeb visurgājējs, kas dosies uz Marsu jau 2020.gadā, varētu palīdzēt noskaidrot, kura no Marsa pagātnes versijām ir pareizāka. Iespējams, ka iegūtās atbildes liks meklēt vēl kādu citu izskaidrojumu.

 • Lexus LC kupejai būs īpaši spēcīga F versija
  TVNET Jaunākās ziņas
  Jaunās Lexus kupejas LC karsto F versiju paredzēts apgādāt ar četru litru twin-turbo motoru, kura jauda būs 630 zirgspēku.

 • Dāvis Indrāns - nākamais futbola izlases kapteinis?
  TVNET Jaunākās ziņas
  Lai arī Latvijas futbola izlase pašlaik nepiedzīvo tos vieglākos laikus, pa kādai cerību dzirkstij tajā tomēr var atrast. Viens no tādiem ir 22 gadus vecais pussargs Dāvis Indrāns, kurš valstsvienībā šogad debitēja, tiekoties aci pret aci ar Krištianu Ronaldu, bet jaunajā gadā viņš no virslīgas vienības «Metta»/«Latvijas Universitāte» varētu pārcelties jau uz kādu Rietumeiropas klubu, turklāt Aleksandrs Starkovs viņā saredz izlases nākotnes kapteini.

 • Kur top digitālā nauda: ieskats Krievijas lielākajā bitkoinu «audzētavā»
  TVNET Jaunākās ziņas
  Padomju laikos 9000 kvadrātmetru lielajā angārā Maskavā darbojās mašīnbūves rūpnīca. Tagad tur izskatās kā ainā no zinātniskās fantastikas filmas - garos, augstos plauktos izkārtoti neskaitāmi datori. Skaļi dūc ventilatori. Šeit tiek tiek ģenerēti bitkoini un citas kriptovalūtas.

 • Grēksūdze. Es negribēju trešo bērnu, bet negaidīti paliku stāvoklī...
  TVNET Jaunākās ziņas
  «Neiespējami! Tas bija vienīgais, ko varēju nomurmināt, kad parādījās divas svītriņas grūtniecības testā. Pēc dažiem mirkļiem, ko pavadīju sastingusi, nokritu uz grīdas un raudāju. Bet ne laimes asaras. Tā vietā biju pārbijusies, apmulsusi un, jā, arī dusmīga.» Piedāvājam iepazīties ar kādas trīs bērnu māmiņas grēksūdzi, kas publicēta interneta vietnē «popsugar.com».

 • Svētku noskaņai tavās mājās: Kā svečturi izveidot pašai?
  TVNET Jaunākās ziņas
  Ziemas mēneši noteikti ir laiks, kad biežāk iededzam sveces – noskaņas radīšanai vai patīkama aromāta iegūšanai. Nereti pērkam tās paši vai saņemam dāvanā, atliek vien izvēlēties piemērotu svečturi. Tomēr nenoliedzami gandarījums ir lielāks, ja sajūtu radīšanā esam piedalījušies paši, tāpēc šodien gatavosim svečturi. Kā to izdarīt, mums parādīs pasākumu dekorētāja Linda Apkalna.

 • 10 telpaugi, kas palīdzēs uzlabot miega kvalitāti
  TVNET Jaunākās ziņas
  Nav nekā labāka par mierīgu naktsmieru un labu izgulēšanos. Mēs visi meklējam veidus, kā labāk izgulēties un kā pamosties ar sparu jaunai dienai un sajūtu, ka esam labi atpūtušies. To, ka nakts mieram palīdz fiziskās aktivitātes un svaiga gultasveļa, zina daudzi, bet daži cilvēki nenojauš, cik liela nozīme dažiem zaļajiem augiem var būt miega kvalitātes uzlabošanā. Ar tīrāku gaisu, paaugstinātu skābekļa līmeni un šo desmit telpaugu patīkamo aromātu vari «sasveicināties» ar ciešu naktsmieru nakti pēc nakts.

Copyright © 2017 Iela.lv. All rights reserved. Mājas lapu izstrāde

 
емаил рассылка: емаил рассылка un mārketings, e-pasta mārketings, piesaistes mārketings, mājas lapu optimizācija, satura mārketings un sociālo mediju mārketings.