Rīgas pilsētas vēstis


 • Līdz 30.janvārim pieņem iesniegumus pabalstam par palīdzību pārtikas iegādei
  Rīgas Pilsētas Vēstis
  Rīgas Sociālā dienesta nodaļu teritoriālajos centros turpinās pabalstu izmaksa par palīdzību pārtikas iegādei.

 • Projekts „CADDIES” – iespēja pašu spēkiem uzlabot dzīves vidi
  Rīgas Pilsētas Vēstis
  Rīgas Domes Mājokļa un vides departamenta īstenotais ES struktūrfondu projekts „CADDIES” ir viens no veidiem, kā ikviens rīdzinieks var iesaistīties savas dzīves apstākļu uzlabošanā.

 • Vējstiklu mazgāšanas šķidruma kanniņām - otru iespēju!
  Rīgas Pilsētas Vēstis
  Jau trešo ziemu „Narvesen” veikalos pie degvielas uzpildes stacijām notiek auto vējstiklu mazgāšanas šķidruma kanniņu vākšana otrreizējai uzpildīšanai. Šoziem ar īpašām uzlīmēm marķēti režģa konteineri atrodas pie jau septiņiem „Narvesen” veikaliem Rīgā - Krasta ielā 68, Maskavas ielā 427b, Dambja ielā 10, Kuldīgas ielā 1, Vienības gatvē 144, Lucavsalas ielā 1, Ulmaņa gatvē 84 - un veļ 10 citiem veikaliem citviet Latvijā.

 • Atzīmēs Friča Bārdas 130. dzimšanas dienu
  Rīgas Pilsētas Vēstis
  Atzīmējot dzejnieka Friča Bārdas 130. dzimšanas dienu, Rīgas Latviešu biedrība otrdien, 26. janvārī plkst. 19 biedrības Zelta zālē rīko literāri muzikālu sarīkojumu „Ar zvaigznēm dzied mana sirds”.

 • Brīvdabas muzejs papildina ziemas atpūtas piedāvājumu
  Rīgas Pilsētas Vēstis
  Tā kā sniegotā ziema izrādījusies lieliski piemērota aktīvai atpūtai, Latvijas Etnogrāfiskajā brīvdabas turpmāk katru nedēļas nogali muzejā būs pieejamas dažādas izklaides ziemas prieku cienītājiem.

 • Brīvdabas muzejā varēs slēpot
  Rīgas Pilsētas Vēstis
  No sestdienas - 16. janvāra - Latvijas Etnogrāfiskajā brīvdabas muzejā darbosies distanču slēpošanas maršruts klasiskā stila slēpošanai.

 • Bezdarbs Rīgā - 12,1%
  Rīgas Pilsētas Vēstis
  Reģistrētā bezdarba līmenis valstī 2009.gada decembra beigās bija 16,0% no ekonomiski aktīvo iedzīvotāju kopskaita. Tostarp Rīgā - 12,1%, ziņo Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA). Valstī bezdarba līmenis salīdzinājumā ar 2009.gada novembri pieaudzis par 0,9% punktu.

 • Sāc gadu ar izcilāko Latvijas kino!
  Rīgas Pilsētas Vēstis
  No 8. janvāra Kino centrs un Rīgas Kinomuzejs kinoteātra Lielajā zālē Nacionālais piedāvā noskatīties izcilāko Latvijas filmu izlasi – darbus, kas ir pieturzīmes un mezgla punkti mūsu valsts kinovēsturē.

 • Sveiks Rīgas "Labās zvaigznes"
  Rīgas Pilsētas Vēstis
  6. janvārī plkst. 18 Mazajā ģildē tiks sumināti akcijas „Labā zvaigzne Rīgā 2009” laureāti.

 • Neikdienišķa dizaina izstāde
  Rīgas Pilsētas Vēstis
  No 8. līdz 31. janvārim Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejā (Skārņu ielā 10/20, Rīgā) skatāma Dānijas Kultūras institūta organizētā dizaina izstāde, kurā visi eksponētie priekšmeti darināti no neikdienišķiem un vairākkārt izmantojamiem, pārstrādātiem materiāliem.

 • Laiks slidot un slēpot!
  Rīgas Pilsētas Vēstis
  Līdz ar sniegu un salu Rīgā darbību uzsākušas slidotavas un slēpošanas trases, lai dotu iespēju rīdziniekiem un pilsētas viesiem baudīt ziemas priekus un aktīvi atpūsties svaigā gaisā.

 • Darbu sākusi jauna naktspatversme Bolderājā
  Rīgas Pilsētas Vēstis
  1. janvārī Bolderājā Esplanādes ielā 1,darbu uzsākusi jauna naktspatversme sievietēm un vīriešiem.

 • Brīvdabas muzejs Ziemassvētku laikā aicina uz tradicionālajiem ziemas pasākumiem
  Rīgas Pilsētas Vēstis
  Latvijas Etnogrāfiskais brīvdabas muzejs Ziemassvētku laikā aicina apmeklēt tradicionālos ziemas pasākumus - Ziemas saulgriežus un Ziemas balli.

 • Sociālie dienesti pieņem iesniegumus par pabalstu pārtikas iegādei
  Rīgas Pilsētas Vēstis
  Rīgas sociālajos dienestos sākusies iesniegumu pieņemšana, lai saņemtu pabalstu par palīdzību pārtikas iegādei.

 • Tuvojas Baltijā lielākais sporta deju festivāls Grand Prix Latvija 2009
  Rīgas Pilsētas Vēstis
  No 18. līdz 20. decembrim Olimpiskajā Sporta Centrā norisināsies Starptautiskais sporta deju festivāls Grand Prix Latvija 2009 - vērienīgākais, populārākais un prestižākais no sporta deju festivāliem Baltijas valstīs.

 • Noslēgts līgums par ERAF līdzfinansējuma piesaisti daudzdzīvokļu mājai
  Rīgas Pilsētas Vēstis
  8. decembrī DzĪB „Ozolaine-24” valdes priekšsēdētājs Ainārs Zandersons un Būvniecības, enerģētikas un mājokļu valsts aģentūras direktors Valdis Blome noslēdza līgumu par Eiropas reģionālā attīstības fonda (ERAF) līdzfinansējuma piesaisti 36 695.00 latu apmērā daudzdzīvokļu dzīvojamo māju Rīgā, Patversmes ielā 24 siltumnoturības pasākumu veikšanai.

 • Pirmizrādi piedzīvo “Leģenda par Ziemassvētku rozi”
  Rīgas Pilsētas Vēstis
  9. decembrī VEF Kultūras pilī pirmizrādi piedzīvoja Noras Ikstenas oriģināllugas iestudējums - muzikāla pasaka visai ģimenei “Leģenda par Ziemassvētku rozi”, ko Kārļa Auškāpa režijā uzvedis Jaunais Zvaigžnu Teātris.

 • Dailes teātrī atgriežas „Jērādiņa”
  Rīgas Pilsētas Vēstis
  No 22. decembra Dailes teātrī atgriezīsies izrāde „Jērādiņa” – aktiera Pētera Liepiņa un komponista un pianista Imanta Zemzara kopdarbs, kam pamatā Alberta Kronenberga dzīvespriecīgais stāsts par Gerhardu Erhardu Sīpoliņu.

 • Piektdienas vakars - bibliotēkā
  Rīgas Pilsētas Vēstis
  6. novembrī Rīgas Centrālās bibliotēkas (RCB) filiālbibliotēkā „Vidzeme” (Brīvības gatvē 206) kārtējās atvērtās mākslas akcijas „Rakstnieki lasa savus darbus bibliotēkā” ietvaros varēs iepazīties ar vairāku interesantu mūsdienu autoru daiļradi.

 • Atklās izstādi "Ak, sievietes!"
  Rīgas Pilsētas Vēstis
  No 17. novembra līdz 30. decembrim Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejā notiks tekstilmākslinieces Edītes Pauls-Vīgneres personālizstāde “Ak, sievietes!”. Izstādes atklāšana 16. novembrī plkst. 17.

 • Dailes teātrs uzvedīs tautas komēdiju „Tils Pūcesspieģelis”
  Rīgas Pilsētas Vēstis
  20. novembrī Dailes teātrī notiks Grigorija Gorina tautas komēdijas „Tils Pūcesspieģelis” pirmizrāde. Jauniestudējuma režisors ir Mihails Gruzdovs.

 • Berģos aicina uz koncertu "Tabors aiziet debesīs"
  Rīgas Pilsētas Vēstis
  7. novembrī Garkalnes novada Berģu kultūras namā notiks eksotisko deju grupas „Saulesdeja” un folkloras draugu kopas „Skandinieki” koncerts „Tabors aiziet debesīs jeb čigi čigi čigāniņi”.

 • Fotogrāfijas muzejā - FotoForma + 21"
  Rīgas Pilsētas Vēstis
  5. novembrī plkst. 17 Latvijas Fotogrāfijas muzejā atklās izstādi „FotoForma + 21”. Tā ir veltījums nodibinājuma „FotoForma” iniciatīvai 80. gadu nogalē veidot Latvijas fotogrāfijas nozares pašapziņu un patstāvību.

 • Dailes teātrī iestudē izrādi „Divi nabadzīgi rumāņi”
  Rīgas Pilsētas Vēstis
  19. novembrī Dailes teātra Kamerzālē notiks provokatīvās poļu autores Dorotas Maslovskas huligāniska izlēciena 2 daļās „Divi nabadzīgi rumāņi” pirmizrāde. Jauniestudējumu veido režisors Dž. Dž. Džilindžers.

 • Imantā būs jauns pašvaldības bērnudārzs
  Rīgas Pilsētas Vēstis
  Pilsētas īpašuma komiteja atbalstījusi Īpašuma priekšlikumus izmantot daļu no Rīgas īpašuma objektu sakārtošanai piešķirtā finansējuma jaunas pašvaldības pirmsskolas izglītības iestādes izveidei Imantā, Slokas ielā 197.

 • Atsāk lekciju ciklu "Sarunas ar māksliniekiem"
  Rīgas Pilsētas Vēstis
  Aicinot uz diskusiiju ar Jāni Borgu un Santu Meikulāni, 4. novembrī plkst. 18 izstāžu zāle „Rīgas mākslas telpa” atsākas lekciju cikls "Sarunas ar māksliniekiem".

 • Akcija pensionāriem Rīgas Jūgendstila muzejā
  Rīgas Pilsētas Vēstis
  No 3. līdz 22. novembrim Rīgas Jūgendstila muzejs izsludina akciju pensionāriem „Labai kompānijai – labas atlaides!”: pensionāri varēs apmeklēt muzeju par īpašām cenām, un viņiem muzejā paredzēta speciāla programma.

 • Novembri gaišāku darīs "Staro Rīga"
  Rīgas Pilsētas Vēstis
  No 14. līdz 18. novembrim Rīgā norisināsies jau otrais gaismas festivāls „Staro Rīga”. Tā laikā varēs aplūkot aptuveni piecdesmit dažādās tehnikās veidotus vai izgaismotus objektus.

 • No 1. novembra Rīgā - tikai trīs izpilddirekcijas
  Rīgas Pilsētas Vēstis
  Saskaņā ar Rīgas domes lēmumu, līdz 1. novbembrim ir pabeigta trīs rajonu un priekšpilsētu - Kurzemes rajona, Centra rajona un Vidzemes priekšpilsētas - izpilddirekciju likvidācija. Turpmāk to funkcijas pildīs attiecīgi jaunizveidotās Pārdaugavas, Austrumu un Ziemeļu izpilddirekcijas.

 • Aicina izvirzīt pretendentus "Gada rīdzinieka 2009" balvai
  Rīgas Pilsētas Vēstis
  Rīgas dome un domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs aicina rīdziniekus izvirzīt pretendentus balvai „Gada rīdzinieks 2009”.

 • Brīvdabas muzejā mācīs tradicionālās prasmes bērniem
  Rīgas Pilsētas Vēstis
  31. oktobrī Latvijas Etnogrāfiskajā brīvdabas muzejā notiks pirmās „Tradicionālo prasmju skolas 2009” nodarbības, kas būs veltītas bērniem.

 • Aicina piedalīties projektā "Esi vesela, esi aktīva!"
  Rīgas Pilsētas Vēstis
  LU Eksperimentālās un klīniskās medicīnas institūts kopā ar sporta un veselības studiju sievietēm "Vivido Gym" piedāvā piedalīties projektā "Esi vesela, esi aktīva!", kura laikā projekta dalībniecēm tiks veiktas bezmaksas veselības pārbaudes.

 • Uz lielā ekrāna - "Tristāns un Izolde"
  Rīgas Pilsētas Vēstis
  14. oktobrī plkst. 19 kino „Rīga” saviem skatītājiem piedāvā vienu no skaistākajām pasaules operām – komponista Riharda Vāgnera „Tristans un Izolde”.

 • Tupeņu godi Brīvdabas muzejā
  Rīgas Pilsētas Vēstis
  11. oktobrī no pulksten 12 līdz 16 Latvijas Etnogrāfiskajā brīvdabas muzejā notiks Tupeņu godi, lai godinātu visiem tik labi pazīstamo kartupeli un dārza milzi – ķirbi.

 • Siltumenerģijas tarifs oktobrī - mazāks
  Rīgas Pilsētas Vēstis
  No 1. oktobra norēķiniem par piegādāto siltumenerģiju tiks piemērots tarifs 30,61 Ls/MWh (bez PVN). Tas ir par 32,8% mazāk nekā 2008. gada oktobrī, tātad rīdziniekiem par siltumu būs jāmaksā vidēji par trešdaļu mazāk nekā pagājušajā gadā.

 • Oktobrī smieties lētāk
  Rīgas Pilsētas Vēstis
  30. septembrī Dailes teātrī - izdevīgā diena: uz komēdijām oktobrī biļetes iespējams iegādāties ar 50% atlaidi.

 • Oktobrī smieties lētāk
  Rīgas Pilsētas Vēstis
  30. septembrī Dailes teātrī - izdevīgā diena: uz komēdijām oktobrī biļetes iespējams iegādāties ar 50% atlaidi.

 • Rīkos bezšķirnes suņu izstādi
  Rīgas Pilsētas Vēstis
  Pasaules dzīvnieku aizsardzības dienā - 4. oktobrī - topošā dzīvnieku palīdzības centra "Labās mājas" teritorijā Rīgā, Juglas ielā 18 F, notiks labdarības akcija "Bezšķirnes suņu izstāde"09". Tās mērķis ir pievērst sabiedrības uzmanību dzīvnieku patversmēm un brīnišķīgajiem bezšķirnes suņiem. Piedalīties aicināts jebkurš bezšķirnes suns ar saimnieku.

 • Rudens - gadatirgus laiks ir klāt!
  Rīgas Pilsētas Vēstis
  26. septembrī Vecrīgā norisināsies divi lieli gadatirgi. Doma laukumā no plkst. 9 līdz 17 notiks Rīgas pilsētas rudens ražas svētku pasākums – Miķeļdienas gadatirgus, bet paralēli tam netālu esošajā Rātslaukumā notiks Ābolu gadatirgus.

 • Latvijas Dabas muzejā izstāde „Līgatnes lāči”
  Rīgas Pilsētas Vēstis
  Latvijas Dabas muzejs sadarbībā ar Gaujas Nacionālā parka fonda "Līgatnes dabas takas" zvērkopi Velgu Vītolu piedāvā iepazīt lāču dzīvi izstādē „Līgatnes lāči”, kas apskatāma muzeja 3. stāvā, zooloģijas ekspozīcijā.

Copyright © 2017 Iela.lv. All rights reserved. Mājas lapu izstrāde

 
емаил рассылка: емаил рассылка un mārketings, e-pasta mārketings, piesaistes mārketings, mājas lapu optimizācija, satura mārketings un sociālo mediju mārketings.