Izklaide un kultūra (hc.lv)


 • Arī šogad Jaungada pirmajā stundā Kalnciemā būs ugunskurs un salūts
  Kultūras portāls HC.LV: Ziņas
  Jau otro gadu pēc kārtras Kalnciema iedzīvotāji pēc Jaungada sagaidīšanas sanāks kopā pie ugunskura laivu piestātnē pie pagasta pārvaldes, lai kopīgi baudītu Jaunā gada pirmo stundu.

 • Jaunā Gada labo darbu tirdziņš
  Kultūras portāls HC.LV: Ziņas
  Katram mājās mēdz būt kas nevajadzīgs, kas citam var būt itin noderīgs! Jaunā gada labo darbu apņemšanās sagaidot, Kalnciema kvartāls un "Otra Elpa" aicina ziedot labdarībai, atbrīvojoties no nevajadzīgajām mantām, kas vēl vecajā gadā sakrājušās skapjos un plauktos.

 • Simtiem cilvēku apmeklē Brīvdabas muzeja "Gaismas spēles ziemas mijkrēslī"
  Kultūras portāls HC.LV: Ziņas
  Latvijas Etnogrāfiskais brīvdabas muzejs jau vairākus gadus pēc kārtas piedāvā saviem apmeklētājiem vakara pastaigu, izgaismojot atsevišķas muzeja eksponātēkas, piedāvājot ielūkoties pa logiem, lai redzētu, kā saimnieks ir izrotājis māju un uzklājis svētku galdu.

 • "Gaismas spēles ziemas mijkrēslī"
  Kultūras portāls HC.LV: Ziņas
  "Gaismas spēles ziemas mijkrēslī" Latvijas Etnogrāfiskajā muzejā ir samērā jauns notikums. Tā galvenais uzdevums ir radīt muzejā gaišāku noskaņojumu tumšajos novakaros, padarīt to apmeklētājiem tīkamāku un interesantāku.

 • Daugavpilī var aplūkot albuma "Terra Mariana" faksimilu
  Kultūras portāls HC.LV: Ziņas
  Daugavpils Universitātē (DU) Vienības ielā 13, 2. stāva vestibilā tagad publiskai apskatei pastāvīgi ir pieejams Vatikāna bibliotēkas faksimils – albums "Terra Mariana", kuru 1888. gadā baltieši uzdāvināja Romas pāvestam Leo XIII priesterības 50. gadu jubilejā.

 • Mākslas izstādes/tirgus "Timbaka Taibaka" atklāšana
  Kultūras portāls HC.LV: Ziņas
  Jau ceturto gadu Liepājas Dizaina un mākslas vidusskolas zālē (Alejas ielā 18) Ziemassvētku priekšvakarā – 21. decembrī plkst. 17.00 tiks atklāts Ziemassvētku mākslas tirgus "Timbaka Taibaka".

 • Vecgada vakars Saulkrastos
  Kultūras portāls HC.LV: Ziņas
  Jau vairākus gadus pēdējā Vecgada diena ir īpaša visiem Saulkrastu iedzīvotājiem un Saulkrastu viesiem – ikviens laipni aicināts gadu miju sagaidīt Saules laukumā!

 • Ar radošiem pasākumiem un vijoles skaņām ieskandinās Ziemassvētkus
  Kultūras portāls HC.LV: Ziņas
  Straujiem soļiem ir pienākusi gada nogale, kad ik uz soļa cilvēkus priecē Ziemassvētkiem un Jaunajam gadam veltīti koncerti, izstādes un citi svētku notikumi.

 • Lekcija "Rērihs un Baltija"
  Kultūras portāls HC.LV: Ziņas
  Ceturtdien, 2015. gada 17. decembrī, plkst. 17.00 Mākslas muzejs "Rīgas Birža" aicina uz Sanktpēterburgas Valsts Rērihu ģimenes muzeja-institūta direktora vietnieka zinātniskajā darbā Vladimira Meļņikova (Krievija) lekciju "Rērihs un Baltija".

 • Bluķa vakars Vecrīgā
  Kultūras portāls HC.LV: Ziņas
  Ziemas saulgriežos, 21. decembrī, plkst. 18.00 notiks Bluķa vilkšana.

 • 500 māla zvaniņi rotā Ziemassvētku egli
  Kultūras portāls HC.LV: Ziņas
  Šogad Līvānos, Latgales mākslas un amatniecības centrā svētku laikā skatāma egle, kurā rotājas 500 veidoti un apgleznoti māla zvaniņi.

 • Norisināsies Ziemas saulgriežu svētki un Bluķa vakars
  Kultūras portāls HC.LV: Ziņas
  Šo svētdien, 20. decembrī, Latvijas Etnogrāfiskajā brīvdabas muzejā no plkst. 10.00 līdz plkst. 16.00 norisināsies Ziemas saulgriežu svētki un Bluķa vakars.

 • Ziemassvētku radošās darbnīcas
  Kultūras portāls HC.LV: Ziņas
  Tuvojas vieni no gada gaidītākajiem un brīnumainākajiem svētkiem – Ziemassvētki. Tukuma muzejs ir parūpējies par Ziemassvētku radošajām darbnīcām un pasākumiem visai ģimenei.

 • Dailes teātra "Zinību stundas" turpinās
  Kultūras portāls HC.LV: Ziņas
  Dailes teātris savā 95 gadu jubilejas sezonā turpina projektu "Dailes teātra Zinību stundas. Pieredze un pārdomas lekcijas formā".

 • "Kalendārs 2016. Dievam, dabai, atelpai"
  Kultūras portāls HC.LV: Ziņas
  Gada nogalē ir nācis klajā neparasts izdevums "Kalendārs 2016. Dievam, dabai, atelpai".

 • Gatavojoties Ziemassvētkiem, Latvijas Nacionālais mākslas muzejs rīko Ģimenes dienas
  Kultūras portāls HC.LV: Ziņas
  Ziemassvētkus gaidot, sestdien, 2015. gada 12. decembrī, Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejā (Skārņu ielā 10/20) un Mākslas muzejā "Rīgas Birža" (Doma laukumā 6) norisināsies Ģimenes dienas pasākumi.

 • Ikgadējais dejas vakars "Viss baltā"
  Kultūras portāls HC.LV: Ziņas
  Olga Žitluhina un dejas kompānija "Ārā" aicina uz ikgadējo pirmssvētku pasākumu "Viss baltā", kas 20. decembrī plkst. 19.30 notiks LKA Zirgu pastā (Dzirnavu ielā 46).

 • Aicina uz radošajām Ziemassvētku darbnīcām
  Kultūras portāls HC.LV: Ziņas
  Šī gada 13. decembrī, Kultūras un tautas mākslas centra "Ritums" filiālē Laimdotas ielā 42 (Ieeja no Ieriķu ielas) no plkst. 11.00 notiks Ziemassvētku radošās darbnīcas "Manā dāvanu maisā".

 • Alķīmiska performance "Vitrum. Transmutatio"
  Kultūras portāls HC.LV: Ziņas
  Otrdien, 2015. gada 8. decembrī, Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejā (Rīgā, Skārņu ielā 10/20) izstādes "Somijas stikla māksla. 2005–2010" ietvaros norisināsies starpdisciplināro mākslu grupas "Ideagnosis" alķīmiska performance "Vitrum. Transmutatio". Seansi notiks plkst. 18.00 un 19.15.

 • Latgalē atdzimst "suprātku" tradīcija
  Kultūras portāls HC.LV: Ziņas
  13. decembrī plkst. 11.00 Kārsavas novada Malnavas ciema maiznīcā "Dzīles" tiek rīkotas "suprātkys", kas veltītas Ziemas saulgriežu tradīcijām. Kopā ar saimnieci Ainu ciemiņi meistaros puzurus un gatavos garšīgas piparkūkas svētku galdam.

Copyright © 2017 Iela.lv. All rights reserved. Mājas lapu izstrāde

 
емаил рассылка: емаил рассылка un mārketings, e-pasta mārketings, piesaistes mārketings, mājas lapu optimizācija, satura mārketings un sociālo mediju mārketings.