Dzīvesveids


 • Sergeja Saveļjeva dzeja un Arņa Miltiņa mūzika koncertprogrammā "Divi skatieni"
  Kultūras portāls HC.LV
  Zvaigznes dienā 7. janvārī plkst. 19.00 kultūras pils "Ziemeļblāzma" aicina uz emocionālu koncertprogrammu, kuras pamatā ir mūziķa Arņa Miltiņa dziesmas ar dzejnieka Sergeja Saveļjeva vārdiem.

 • Latvijā rada unikālu, energoefektīvu tehnoloģiju sakaru līniju īpašniekiem un operatoriem
  Kultūras portāls HC.LV
  SIA "Affoc Solutions" izstrādā universālu, energoefektīvu sakaru sistēmas tehnoloģiju jeb ESST, kas ir energoefektīvs šķiedru optiskās pārraides sistēmas (ŠOPS) modelis un tehnoloģisko risinājumu kopums, nodrošinot sakaru līnijas darbību ar būtiski zemāku elektroenerģijas patēriņu.

 • Arī šogad Jaungada pirmajā stundā Kalnciemā būs ugunskurs un salūts
  Kultūras portāls HC.LV
  Jau otro gadu pēc kārtras Kalnciema iedzīvotāji pēc Jaungada sagaidīšanas sanāks kopā pie ugunskura laivu piestātnē pie pagasta pārvaldes, lai kopīgi baudītu Jaunā gada pirmo stundu.

 • "Lielais dzintars" un LSO kopīgi veidos 2016. gada programmu
  Kultūras portāls HC.LV
  Gada izskaņā SIA "Lielais Dzintars" un VSIA "Liepājas simfoniskais orķestris" noslēguši sadarbības līgumu par koncertdarbības nodrošināšanu Liepājas koncertzālē 2016. gadā.

 • Četrkājainajam draugam salūts nerada svētku sajūtu
  Kultūras portāls HC.LV
  Uz durvju sliekšņa, rokās sadevušies, mijas vecais un jaunais gads, radinieki saskandina šampanieša glāzes, aiz loga ducina svētku salūts.

 • Janvārī Dailes teātris viesosies Rēzeknē, Cēsīs un Ventspilī
  Kultūras portāls HC.LV
  Gada pirmajā mēnesī Dailes teātris ar izrādi "Saules bērni" viesosies Latgales vēstniecībā "Gors", ar izrādi "Ugunsgrēki" dosies uz Vidzemes koncertzāli "Cēsis", bet ar iestudējumu "Ja tevis vairs nebūtu" – uz Ventspils teātra namu "Jūras vārti".

 • Jaunatnes darbiniekus aicina uz starptautiskām apmācībām par sociālo kapitālu
  Kultūras portāls HC.LV
  Jaunatnes darbinieki, jaunatnes lietu speciālisti un ikviens, kas iesaistīts darbā ar jauniešiem tiek aicināts piedalīties starptautiskās apmācībās "Sociālā kapitāla attīstības rīki", kas notiks 15. janvārī, viesnīcā "Days Hotel Riga VEF".

 • Liepājas Olimpiskais centrs iepriecinās bērnunama bērnus
  Kultūras portāls HC.LV
  Šā gada 29. decembrī, Liepājas Olimpiskā centra "Baseins&SPA" kompleksa vadītājs Jānis Ozoliņš pasniedza Liepājas Bērnunama vadītājai Inārai Rozei "Ziemassvētku Brīnumu", jeb dāvanu bērniem un darbiniekiem Ziemassvētkos - "Baseins&SPA" apmeklējumu.

 • Grupa "Picca" "Bermudu Divstūris" un citi uzsāsies Jaungada naktī
  Kultūras portāls HC.LV
  31. decembrī "First Dacha" naktsklubā Jaungada naktī uz skatuves uzstāsies tādi mākslinieki, kā DJ Fjodors Fomins un Deniss Rubļovs, kā arī krievu populārā grupa "Picca" kopā ar leģendāro latviešu grupu "Bermudu Divstūris".

 • Pirmoreiz Latvijā viss "Rožukroņa sonāšu" cikls
  Kultūras portāls HC.LV
  Pateicamies klausītājiem par nemainīgi pilnajām koncertzālēm un vētrainiem aplausiem visa gada garumā, apmeklējot mūsu organizētos koncertus 2015. gadā, un protams par stāvovācijām mūsu Ziemassvētku koncertā!

 • Japānas mūsdienu dekoratīvi lietišķās mākslas izstāde
  Kultūras portāls HC.LV
  No 2016. gada 13. janvāra līdz 7. februārim Dekoratīvās mākslas un dizaina muzejā (Rīgā, Skārņu ielā 10/20) būs skatāma Japānas mūsdienu dekoratīvi lietišķās mākslas izstāde.

 • Festivāla Eiropas Ziemassvētki noslēgumā skanēs Baha "Ziemassvētku oratorija"
  Kultūras portāls HC.LV
  30. decembrī Torņkalna baznīcā jau tradicionāli festivālu "Eiropas Ziemassvētki" noslēgs baroka meistara Johana Sebastiāna Baha "Ziemassvētku oratorija" - daiļš un apjomīgs vēstījums par Jēzus dzimšanas laiku un ar to saistītajiem notikumiem.

 • "Darini kalendāru" konkurss noslēdzies: izraudzīti zīmējumi nākamā gada izdevumam
  Kultūras portāls HC.LV
  Ir noskaidroti 13 miera tēmai veltīti skolēnu zīmējumi, kas rotās konkursa "Darini kalendāru" 2016. gada izdevumu.

 • Jaunā Gada labo darbu tirdziņš
  Kultūras portāls HC.LV
  Katram mājās mēdz būt kas nevajadzīgs, kas citam var būt itin noderīgs! Jaunā gada labo darbu apņemšanās sagaidot, Kalnciema kvartāls un "Otra Elpa" aicina ziedot labdarībai, atbrīvojoties no nevajadzīgajām mantām, kas vēl vecajā gadā sakrājušās skapjos un plauktos.

 • Ziemassvētku un Jaungada brīvdienās aicina uz aizraujošiem bērnu koncertiem
  Kultūras portāls HC.LV
  Ziemassvētku un Jaungada brīvdienās Dzintara koncertzālē turpinās "Ziemassvētku festivāls", kurā notiks arī koncerts bērniem - "Daktera Aikāskan burvju receptes", kas klausītājus aicinās 3. janvārī plkst. 11.00 latviešu valodā un plkst. 13.00 krievu valodā.

 • Koncertcikls "Iededz gaismu" turpinās ar koncertu "Vecā gada noskaņās"
  Kultūras portāls HC.LV
  Koncertcikla "Iededz gaismu" nākamais koncerts "Vecā gada noskaņās" notiks jau trešdien, 30. decembrī, plkst. 18.00 "Promenade Hotel" Hika zālē kopā ar čellistu Ivaru Bezprozanovu un pianisti Lienu Circeni.

 • Rīgā notiks prestižais kikboksa turnīrs "KOK World GP 2016"
  Kultūras portāls HC.LV
  27. februārī "Arēnā Rīga" notiks viens no grandiozākajiem cīņu sporta pasākumiem Baltijā "KOK World GP 2016", kurā uz ringa kāps labākie sportisti no Brazīlijas, Nīderlandes, Polijas, Vācijas, Francijas, Krievijas, Igaunijas, Lietuvas, Spānijas un, protams, Latvijas.

 • Simtiem cilvēku apmeklē Brīvdabas muzeja "Gaismas spēles ziemas mijkrēslī"
  Kultūras portāls HC.LV
  Latvijas Etnogrāfiskais brīvdabas muzejs jau vairākus gadus pēc kārtas piedāvā saviem apmeklētājiem vakara pastaigu, izgaismojot atsevišķas muzeja eksponātēkas, piedāvājot ielūkoties pa logiem, lai redzētu, kā saimnieks ir izrotājis māju un uzklājis svētku galdu.

 • "Eco Lead" pauž gatavību jau janvārī nodarbināt cilvēkus Kalnciemā
  Kultūras portāls HC.LV
  SIA "Eco Lead" valdes priekšsēdētājs Jurijs Harlamovs pauž gatavību jau janvāra sākumā ķerties pie projekta īstenošanas Kalnciema rūpnieciskajā teritorijā. Saskaņā ar "Eco Lead" plāniem, svina rūpnīcas izbūves darbi tiktu paveikti gada laikā, un jau 2017.gadā rūpnīca varētu sākt darbību.

 • "Brīnumskaistā Francija"
  Kultūras portāls HC.LV
  Otrdien, 2016. gada 5. janvārī, plkst. 17.30 Romana Sutas un Aleksandras Beļcovas muzejs (Elizabetes ielā 57a, dz. 26, Rīgā) aicina uz otro mākslas vēstures pēcpusdienu "Modernisma laboratorija", kurā ar stāstījumu par "Art Deco" laikmetu un brīnumskaisto Franciju viesosies A. Puškina Valsts tēlotājas mākslas muzeja 19.–20. gadsimta franču glezniecības kolekcijas kurators, mākslas zinātņu doktors Aleksejs Petuhovs (Maskava).

Copyright © 2017 Iela.lv. All rights reserved. Mājas lapu izstrāde